Úvod » Sezóna 2014/15 » Články ze zápasů

Články z utkání ze sezóny 2014/15

publikováno 09.07.2015

1.kolo

Sokol Škvorec - Sokol Vyšehořovice 3:6 (1:3)

 

Utkáním na hřišti silného soupeře, v jeho pěkném sportovním areálu, jsme otevřeli naši letošní fotbalovou sezónu. Tušili jsme dobře, že domácí mají po úspěšném loňském roce patřičné ambice i sebevědomí. Vzhledem k tomu, jakým způsobem bylo ale letos sestaveno naše mužstvo a jaké hráče jsme do něj přivedli, neměli bychom se podobných konfrontací obávat. Poločasový výsledek 3:1 (z našeho pohledu) a konečný 6:3 tomu dal za pravdu. V zápase se v jeho druhé půli, za stavu, který škvoreckým barvám významně nevyhovoval, poměrně jiskřilo, byly uděleny dvě červené karty (na každé straně jedna) a odpískány 3 penalty (zde byl poměr 2:1 v náš prospěch), se zraněním nohybohužel odstoupil Luboš Zapletal, nicméně utkání to bylo i tak zajímavé a pro náš posílený tým vítězné. Slušný vstup do sezóny!

 

Sestava: Shokodko - Matucha (75. Bláha), Lebeda, Mika, Manhart (46. Mičkal) - Bíža, Burger, Breškovec, Lesyk - Zaritskyy, Zapletal (30. Brodecký)

Góly: Breškovec 2x, Zaritskyy, Bíža, Mičkal, Zapletal

 

 

 

2.kolo

Sokol Vyšehořovice : Sokol Předboj    6:2 (3:0)

 

Potvrdit předchozí úspěch je vždy složitější než ho dosáhnout. Může se objevit podcenění soupeře či menší koncentrovanost, stejně jako prostě jen špatný den... Nic z toho se nám v utkání se Sokolem Předboj, týmem ze severní části okresu, naštěstí nestalo. Na výborném terénu, za slunečného počasí a před velkou diváckou návštěvou (díky za ní!!), jsme vyhráli 6:2, tedy se stejným počtem námi vstřelených gólů, jako před týdnem ve Škvorci.

V první půli domácí tým dominoval, v držení míče byl výrazný rozdíl v náš prospěch a časem i ve skóre. Technickou, důraznou a pohlednou hrou jsme dokázali neustále dostávat pod tlak obranu soupeře, celkem třikrát jsme ji i překonali, dvě trefy si připsal Jakub Mičkal, třetí přidal Patrick Breškovec.

Ve druhém poločase jsme na krátký čas v tempu hry polevili, najednou bylo znát, že chybí se zraněním, v obou případě kotníků, postupně odstoupivší Mičkal a Zapletal, domácí útočné duo. Soupeř zaznamenal gólový úspěch v 53. minutě hry, tento signál naštěstí vedl ke zvýšení naší aktivity a opětovným střeleckým zásahům. Celkové skóre se zastavilo na číslovkách 6:2 a celý mančaft si zaslouženě užil potlesku diváků...

 

Sestava: Shokodko - Matucha, Lebeda (70. Bláha), Mika, Manhart - Bíža, Burger, Breškovec, Lesyk M. - Zapletal (75. Lesyk I.), Mičkal (46. Brodecký)

Góly: Breškovec 2x, Mičkal 2x, Brodecký, Burger

 

 

 

3.kolo

Slavia Radonice "B" - Sokol Vyšehořovice  1:5 (0:3)

 

Třetí soutěžní kolo nás zavedlo na pažit Slávie Radonice, tedy klubu, který se dlouhodobě vyznačuje výtečným zázemím a solidní fotbalovou kvalitou. Na zápas přijelo podpořit naše mužstvo velké množství fanoušků, což znamená, že předváděná hra i výskledky táhnou a to je náš cíl! Navíc již za týden sehrajeme doma opět po letech derby s AFK Nehvizdy!!!

Zápas přinesl množství šancí především v podání našeho týmu, vedení jsme se ujali až ve 20.minutě hry po trefě Luboše Zapletala. Do přestávky přidal tentýž hráč ještě jeden zásah a potřetí pak vpravil míč do sítě nádhernou individuální akcí Serhiy Zaritskyy.

I ve druhé půli jsme dokázali udržet převahu na svých kopačkách, přesto po lehkém výpadku z tempa domácí snížili. Komplikace to byla jen malá a krátkodobá. Čtvrtý a pátý gól našeho týmu přidali nejprve parádní bombou ze 20m Maryan Lesyk a poté efektní kličkou obránci i gólmanovi Ivan Lesyk. 

 

Sestava: Shokodko - Matucha, Mika, Manhart, Havel - Bíža (46. Halgaš J.), Breškovec, Burger (70. Lesyk I.), Lesyk M. - Zapletal (58. Bláha), Zaritskyy 

Góly: 2x Zapletal, Zaritskyy, Ivan Lesyk, Maryan Lesyk

 

 

 

4.kolo

Sokol Vyšehořovice - AFK Nehvizdy  1:2 (1:1)

 

Kdysi řekl jeden velmi úspěšný trenér pražských Bohemians, pan Tomáš Pospíchal, že fotbal nemá logiku...

V derby s AFK Nehvizdy se tento slavný historický výrok potvrdil dokonale! Soupeř byl lepší jen ve dvou věcech... ve váze svých hráčů a v počtu vstřelených gólů. To druhé bohužel rozhodlo! Naši borci se snažili po celých 90 minut hry vstřelit gól, seč mohli, hlavně v prvním poločase měli hodně šancí, vyjma jediné trefy Serhiy Zaritskyyho, je však všechny vyřešil gólman Prokeš, muž malý postavou, ale v sobotu velký svým výkonem. Naše útoky se na obranu, za níž stál, valily zleva, zprava i středem hřiště, především Zapletal se Zaritskyym, doplňováni skvělým technikem M.Lesykem, se ocitali často v mnoha příležitostech, žádná už se bohužel neujala. Ve druhé půli jsme v kvalitě své hry trochu polevili, nedokázali jsme najednou tak úspěšně kombinovat, možná že svůj díl na tom postupně nesla i nervozita ze střelecké nemohoucnosti a poměrně velké množství faulů, kterými hosté zastavovali naše akce. Nedařilo se nám jakkoliv střelecky uspět. Dílo zkázy dokonali nehvizdští plejeři ojedinělou, ale úspěšnou akcí, kdy po brejku a zmatku naší obrany vsítili svůj vítězný gól. Závěrečný nápor, který celý náš mančaft v posledních minutách hry ve velkém tempu předváděl, už nedokázal úporně bránící defenzivu Nehvizd překonat.

Nevadí, za fotbal, který se hrál před výtečnou diváckou kulisou, se stydět hráči rozhodně nemusí. Za týden zamíříme do Veleně,  takže vzhůru tam na Sever:-D

 

Sestava: Shokodko - Manhart, Mika, Lebeda, Matucha (55.min. Halgaš) - M.Lesyk, Breškovec, Burger (70.min. Havel), Bíža (70.min. Bláha) - Zapletal (46.min. Mičkal), Zaritskyy

Dále ke střídání: Tlustý

Gól: 33.min. Zaritskyy

Diváků: 80

 

 

 

5.kolo

Slavoj Veleň - Sokol Vyšehořovice   1:7 (0:4)

 

Jízdní řád 5.kola soutěže nás poslal do Veleně, tedy na trávník mužstva, které herně zase až tak moc neznáme. Věděli jsme ovšem, že v tabulce si nestojí vůbec špatně a hlavně že v bráně má fotbalovou i lidskou persónu, exjabloneckého Marka Kubsche.

Začátek utkání poznamenal hustý déšť, který významně ztěžoval kombinaci a ze všech hráčů dělal zmoklé bruslaře po vodou zalitém pažitu. Byl to náš tým, který se s podmínkami vyrovnal lépe, hráči se postupně dostávali do tempa i mnoha šancí, z nichž první proměnil parádní hlavičkou Patrik Breškovec. Přidali jsme během krátkého času ještě další tři góly a o osudu zápasu bylo do poločasové přestávky tímto rozhodnuto. Ke cti domácích slouží fakt, že se nesnížili k faulům, dál sympaticky bojovali, dokonce se hezkou střelou z dálky dokázali i střelecky zapsat. V našem dresu byl nejpilnějším gólovým autorem Honza Matucha, trefil se celkem třikrát. Další zásahy přidali postupně v exhibičním tempu Maryan Lesyk a dvakrát Serhiy Zaritskyy. A to jsme ještě mnohé své šance při častém přečíslení obrany soupeře zahodili! Protože celkem pět našich hráčů hlásilo před zápasem trenérovi omluvy z pracovních důvodů, odehrála celé utkání jedenáctka borců bez jediného střídání, po zranění Breškovce(natažený sval) v 70. minutě jich pak zůstala na hřišti pouhá desítka... (H)

Celému týmu se vysokou výhrou dokonale podařilo napravit předchozí neúspěšný domácí zápas se sousedními Nehvizdy.

 

Sestava: Shokodko - I.Lesyk, Lebeda, Mika, Bláha - Matucha, Breškovec, Burger, M.Lesyk - Zaritskyy, Zapletal

Góly: Matucha 3x, Zaritskyy 2x, Breškovec, M.Lesyk

 

 

 

6.kolo

Sokol Větrušice - Sokol Vyšehořovice   1:7 (0:2)

Výborný výkon na hřišti souseda v tabulce. Páté vítězství ze šesti odehraných kol jsme získali na břehu Vltavy ve Větrušicích. V utkání se zaskvěli především Honza Matucha, Serhiy Zaritskyy a Maryan Lesyk, kteří se podepsali góly či přihrávkami téměř pod všechny střelecké zápisy našeho týmu. Nesmyslně se nechal vyloučit T.Manhart, ani hodinu trvající početní převahu ale soupeř nijak výrazněji nepotrestal, fotbalová kvalita našeho týmu je přeci jen o stupeň výše.

Za týden přijedou na náš pažit hosté z Měšic...

 

Sestava: Shokodko - Bláha, Mika, Manhart, I. Lesyk - Matucha, Burger, M. Lesyk, Brodecký - Mičkal, Zaritskyy

ČK: 30.min. Manhart

Góly: 3x Matucha, 2x Zaritskyy, 2x Burger (1x z pen.)

 

 

 

7.kolo

Sokol Vyšehořovice - Sokol Měšice      3:0  (0:0)

 

V utkání dvou kdysi přeborových soupeřů se diváci v prvním poločase příliš fotbalové krásy nedočkali, oba týmy hrály nervózně, nepřesně a i když jsme šancí měli více než hostující mužstvo, tak se stejně daly spočítat na prstech jedné ruky. A na to nejsme v této sezóně jaksi zvyklí...

Nejvíce práce měl tedy rozhodčí Soukup, který celkem pětkrát tasil žlutou kartu, aby dostal zákroky obou týmů pod kontrolu. Za zmínku stojí z první půle jen solidní příležitost Serhiy Zaritskyyho, která ovšem zůstala nevyužita.

Druhá fotbalová třičtvrtěhodina už byla v našem podání jiné "kafe". Do útoku se pokynem trenéra posunuvší Jakub Mičkal oznámil o přestávce divákům, že dá gól... a tak se i v 52. minutě hry stalo! Způsobil tím nejen potěšení obecenstvu, ale hlavně kýženou změnu skóre a přinesl klid na kopačky spoluhráčů i následné výrazné zlepšení celkové kvality naší hry. Najednou bylo na co se dívat, stále častěji jsme se dostávali do blízkosti měšické brány, šancí i střel přibývalo. I když se hosté nevzdávali snahy s průběhem zápasu něco udělat, nedařilo se jim významněji ohrozit brankáře Shokodka. Naopak, v posledních utkáních gólově potentní Jan Matucha přidal po hodině hry hlavou druhý zásah a po úniku z levé strany prostřelil gólmana Hlaváčka v 75. minutě Serhiy Zaritskyy. Závěr zápasu jsme si už pohlídali (i když se musí uznat, že především ebenový útočník Měšic se svojí dravostí snažil často prosadit) a dovedli jej opět do vítězného konce.

 

Sestava: Shokodko - Bláha, Mika, Lebeda, Havel - Lesyk M., Burger, Mičkal (76.min. Tlustý), Halgaš (45.min. Zapletal) - Zaritskyy, Matucha

Góly: 52.min. Mičkal, 62.min. Matucha, 75.min. Zaritskyy

 

 

 

8.kolo

SKK Hovorčovice : Sokol Vyšehořovice      1:1 (1:0)

 

V utkání se silným soupeřem, jehož postavení v tabulce není daleko od našeho vedoucího, jsme ztratili dva body nebo naopak jeden získali. Záleží na úhlu pohledu. V každém případě jsme dotahovali vedení domácího týmu, který zvolil taktiku razantního fotbalu a nenechal naše technické hráče tentokrát projevit svoji kvalitu.

V prvním poločase jsme tahali za kratší konec režie utkání, ve druhé půli byla naopak převaha na naší straně. Několik šancí však zůstalo nevyužito a tak nám bod zajistila až branka Honzy Matuchy pět minut před koncem zápasu.

 

Sestava: Shokodko - Bíža, Lebeda, Mičkal (75.min. Bláha), Havel - Matucha, Burger, Breškovec, Lesyk M. - Zapletal, Zaritskyy

Gól: 85.min. Matucha

 

 

 

9.kolo

Sokol Vyšehořovice  :  Slavoj L.Toušeň      4:0 (1:0)

 

V devátém kole k nám zavítal lázeňský soupeř z Toušeně, tedy tým, který vloni postoupil z nejnižší 4.třídy okresních soutěží. A bylo to znát... hosté se dlouho scházeli, k utkání nastoupili v počtu devíti hráčů (tento stav se postupem času zdvihl na 10), avšak přestože jsme je převyšovali "množstevně", ale hlavně hráčskou kvalitou, předlouho se hrál nezáživný, pěší fotbal, s minimem pohledných akcí a maximem zkažených přihrávek. Sice jsme již v 10.minutě utkání vstřelili první gól, když se hlavičkou po vítězném souboji trefil "bomber" Honza Matucha, ale pak to byla po zbytek první půle jen nuda a fotbalová křeč. Hosté se nesnažili absolutně o nic, poprvé navštívili naši polovinu hřiště ve 21. minutě hry (!!!), když z dálky tento ojedinělý výlet zakončoval šikovnou střelou do rukavic Mykoly Shokodka útočník Horňák, a jedinými dalšími okamžiky, kdy dopravili míč do blízkosti domácích obránců, byly dlouhé výkopy brankáře k postranním lajnám do území "nikoho". Z našich mnoha pokusů ztéci kombinačně toušeňský val či střel z větší vzdálenosti se neujalo už nic, vše končilo nepřesností ve finálním zakončení nebo zblokováno v zámezí.

Až po důrazné promluvě trenéra o přestávce v kabině se na hřišti posléze začalo něco dít a diváci zjistili, že jsou na fotbale a ne na představení komorního divadla s nezáživným repertoárem. Akce v podání domácích borců se najednou množily, druhý gól vstřelil v 60.minutě nádherně hlavou čerstvě vystřídavší Milan Tlustý a tím ukončil nudu a nervozitu. Postupně se pak trefili ještě Maryan Lesyk a Luboš Zapletal, skóre se zastavilo na stavu 4:0 a to znamenalo naši naprosto zaslouženou výhru. Toušenští hráči měli stále větší problémy s bráněním našich kombinací a na svoje útočné ambice tak zcela zapomněli. V závěrečných minutách hry nevyužili své příležitosti Burger, Zaritskyy, Brodecký a opět nevídaně aktivní Tlustý, přesto si za průběh druhé části hry, čisté konto a hlavně za tři body zaslouží celý tým pochvalu.

 

Sestava: Shokodko - Bíža, Mika, Lebeda, Bláha - Brodecký, Burger, Lesyk, Matucha (52.min. Tlustý) - Zapletal, Zaristkyy

Góly: Matucha, Tlustý, Lesyk, Zapletal

 

 

 

10.kolo

1.FC Líbeznice - Sokol Vyšehořovice      0:0  (0:0)

 

Na nerovném terénu jsme nedokázali žádnou ze svých šancí přetavit v gólovou radost, naopak domácí měli k vítězství chvílemi i blíže, výtečně nám však zachytal gólman Shokodko, který po dlouhé době musel prokazovat své umění.

Prostě zápas, který se svojí kvalitou do fotbalové síně slávy nijak nezapíše...

Za týden k nám přijede nováček soutěže, soupeř z Kojetic!!!

 

sestava: Shokodko - Manhart, Lebeda, Mika, Bláha - Brodecký, Lesyk M., Breškovec, Bíža - Zaritskyy, Mičkal

 

 

 

11.kolo

Sokol Vyšehořovice : Jiskra Kojetice     4:2 (1:0)

 

V utkání se čtvrtým týmem tabulky jsme brali tři důležité vítězné body, avšak dlouho byl výsledek zápasu na vážkách. Vedli jsme sice už od 9. minuty hry 1:0 krásnou trefou Maryana Lesyka, bohužel náš následný drtivý tlak zdatný soupeř ustál a naopak po změně stran dokonce gólem Pešty skóre srovnal. Do té doby jsme nevyužili množství dalších šancí, netrefili se bohužel ani v těch nejvyloženějších pozicích zakončující Zapletal, Burger, Zaritskyy i Bíža, brána hostujícího týmu jakoby byla už zakletá. Ovládali jsme sice téměř hodinu dění na hřišti, diváci se bavili, ale postupně náš tlak uvadal a po vyrovnávacím gólu Kojetic naši borci dokonce chvílemi tahali za kratší konec režie hry. Mladý hostující tým si dokázal připravit i relativně solidní šance, naštěstí pro naše barvy je také neuměl proměnit. A pak to přišlo! Trenér Jirák promíchal sestavu a měl tolik potřebné štěstí ve střídání... nejprve na trávníku od poločasové přestávky pobývající Jan Matucha přesným zakončením překlopil v 75.min. misky vah mírně na naši stranu (2:1), aby vzápětí dvěma neskutečnými trefami "joker" Milan Tlustý soupeře položil definitivně na lopatky. Nic na tom nezměnil ani obdržený druhý kojetický gól.

Slavili jsme velké vítězství v utkání, jež mělo vše...krásné počasí, parádní trávník, vysoké tempo, góly, emoce i (pro nás) úspěšný konec!

Sestava: Shokodko - Manhart, Mika, Lebeda, Bláha - Bíža (46.min. Matucha), Burger, Breškovec, Lesyk M. - Zapletal (77.min. Tlustý), Zaristkyy (60.min. Brodecký)

Góly: Tlustý 2x, Lesyk M., Matucha

 

 

 

12.kolo

Aero Odolena Voda : Sokol Vyšehořovice     5:0  (0:0)

 

V nejdůležitejším utkání podzimu jsme ofenzivně zklamali, v první půli jsme hráli velmi dobře, ve druhé, po 16ti minutovém kolapsu, jsme schytali pět ran do kožichu. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, padlo jim do naší brány vše nač sáhli. Nevadí, oklepeme se a za týden doma uzavřeme, doufejme že opět výhrou, podzimní část již tak úspěšné sezony... 

 

Sestava: Shokodko - Manhart (70. Havel), Mika, Lebeda, Bláha - Matucha, Zapletal, Mičkal, Lesyk M. - Zaritskyy, Brodecký (55. Tlustý)

Pohled trenéra Roberta Jiráka:  Zdravím fanoušky Vyšehořovic! Dlouho očekávané a důležité utkání, na které jsme se všichni těšili, bylo pro nás hned před jeho začátkem komplikované, jelikož na něj nedorazil jediný střední záložník, kterého momentálně, při dlouhodobých absencích ostatních hráčů, máme k dispozici. A proto musela sestava projít změnami ještě těsně před zápasem. Tyto se bohužel ukázaly, především ve druhé půli, být rozhodujícími pro jeho vývoj. Dále nás trápilo téměř již tragické neproměňování šancí v době, kdy se při našem tlaku utkání mohlo "zlomit" výsledkově v náš prospěch. Co naplat, že kvalita střetnutí oboustranně přesahovala rámec třetí třídy, když body jsme si žádné neodvezli.

Ukázalo se, že pokud chceme postoupit do vyšší soutěže a splnit si tak daný cíl, je potřeba doplnit obrannou řadu týmu a především dostatečně trénovat, jiný směr k úspěchu ani nemůže být.

 

 

 

13.kolo

Sokol Vyšehořovice : Sokol Klecany "B"          8:2 (4:0)

 

Výtečným představením zakončili naši hráči podzimní část sezóny. Soupeř (v jeho barvách jsme u nás rádi znovu po letech viděli bývalé vyšehořovické opory Pavla Kotena a Petera Lehutu) sice pociťuje na konci soutěže klasické problémy všech "béček", kdy se v těchto týmech běžně horko těžko shání fotbaluchtiví hráči, nicméně ani to nesnížilo v sobotu jeho renomé. Snažil se férovým způsobem být zdatným protivníkem našemu týmu, bohužel po inkasovaných osmi gólech musel konstatovat, že naše kvalita je někde jinde...a my jsme zase mohli začít věřit, že podobný výpadek, který nás postihl minulý týden v Od.Vodě, už na jaře snad nenastane.

Utkání gólově načal Honza Matucha už ve druhé minutě hry, jeho trefa byla celkově jedenáctá, kterou si na podzim zapsal a mohl téměř s jistotou doufat, že za svoji střeleckou potenci zinkasuje vypsanou "pivní odměnu" značky Heineken. To by ovšem nesměl mít za spoluhráče Serhiy Zaritskyyho :-D! Ten během patnácti(!!!) minut poslal do sítě Klecan tři přesné rány, srovnal tedy vzájemné soutěžní skóre s Honzou, a náš tým poslal do příjemné jistoty zápasové výhry. Poločas zněl... 4:0!

Ve druhém dějství pokračoval stejný scénář hry...naši borci útočili, diváci se bavili, hosté solidně bránili a sem tam vyrazili na zteč. Podařilo se jim vstřelit přesně po hodině hry i gól, nicméně ten nemohl a nebyl pro osud utkání žádnou komplikací. Odpovědí byly totiž dvě přesné trefy čerstvě nastoupivšího Romana Brodeckého, v 70.min. jsme vedli už 6:1. I tehdy sympaticky vystupující protivník vycenil zuby a vstřelil svůj druhý gól, tentokrát z penalty. Na hřiště byl tedy trenérem poslán Milan Tlustý, který ovládá taktiku zdrcení soupeře v krátkém čase. V 73.min. nejprve spolehlivě zavěsil rovněž z pokutového kopu a celkové skóre upravil tři minuty poté na konečných 8:2. Milan si zapsal do deníčku pátý gól za na podzim odehraných cca 80 (slovy osmdesát) celkových minut a celý mančaft pak devátou výhru a dvacátý devátý soutěžní bod!

Shrnuto, podtrženo: všechna čest celému mužstvu, včetně realizačního týmu, za odehraná fotbalová představení i reprezentaci Vyšehořovic, uctivé pozdravení správci za dokonalou úpravu pažitu na každý domácí zápas a především pak velké díky divákům za podporu!

Sestava: Shokodko - Bláha (75.min. Havel), Lebeda, Mika, Bíža - Lesyk, Burger (70.min. Manhart), Breškovec, Mičkal (50.min. Brodecký) - Matucha, Zaritskyy (68.min. Tlustý)

Góly: Zaritskyy 3x, Tlustý 2x, Brodecký 2x, Matucha

 

 

JARO

14.kolo

Sokol Vyšehořovice - Sokol Škvorec      9:1    (3:1)

 

...se silným soupeřem, který po podzimu na náš tým v tabulce ztrácel jen 4 body, jsme se střetli na skvěle připraveném domácím hřišti hned v prvním jarním kole! I přes komplikace, způsobené brzkým vyloučením záložníka Tomáše Kubáska, jsme dokázali ovládnout tempo i režii hry a už po poločase nebylo o výsledku zápasu téměř pochyb. Po vlastním škvoreckém gólu přidali trefy ještě Honza Matucha a Miroslav Novák, po přestávce nasázeli další góly 2x Josef Holčák, opět Honza Matucha, Maryan Lesyk, Ivan Lesyk, Luboš Zapletal z penalty a o VELMI úspěšném vstupu do jarní sezóny bylo dokonale rozhodnuto! Početné obecenstvo fotbalově určitě nestrádalo...

 

góly: 2x Matucha, 2x Holčák, Novák, Lesyk M., Lesyk I., Zapletal (p) a vlastní

sestava: Shokodko - Bíža, Ploc, Lebeda, Mika (Lesyk I.) - Pytka (Mičkal), Kubásek, Novák, Lesyk M. - Holčák, Matucha (Zapletal)

ČK: 15.min Kubásek

 

 

 

15.kolo

Sokol Předboj - Sokol Vyšehořovice      0:6 (0:2)

 

... i v patnáctém soutěžním kole jsme pokračovali v ofenzivní smršti!

Přestože se půl hodiny od úvodního hvizdu nehrál žádný světový fotbal a oba týmy se oťukávaly, dokázali jsme vstřelit ve 40.min. první a uklidňující gól zápasu, když se trefil Josef Holčák. Pojistku přidal o pár okamžiků později z pokutového kopu, odpískaného přesným rozhodčím V.Novákem po hraní rukou domácího obránce, Luboš Zapletal. Naši hostitelé se k výraznějšímu projevu nedostávali, přeci jen ofenzivní ambice svého soupeře poznali celkem rychle a tak jejich hlavním úkolem byla obrana vlastního území.

Druhé poločasy nám už dlouhodobě jdou významně lépe než úvodní pětačtyřicetiminutovky a tak se ještě 4x zavlnila domácí síť. Na 3:0 (z našeho pohledu) zvyšoval přesnou ranou k tyči Vít Lebeda, čtvrtým zásahem se prezentoval opět Zapletal a to znovu z penalty, pátou trefou byla individuální extra práce Pepy Holčáka a konečné skóre upravil Maryan Lesyk v 75. minutě hry. Druhý poločas měl z naší strany velmi dobrou herní kvalitu. Celý mančaft makal jako dobře namazaný stroj...

Za týden hostíme tým Slavie Radonice!

 

góly: Holčák 2x, Zapletal 2x (oba z pen.), Lebeda, Lesyk M.

sestava: Shokodko - Mika, Ploc, Zapletal, Bláha (Lesyk I.) - Lesyk M., Mičkal, Novák, Lebeda, - Holčák, Matucha (Zaritskyy)

 

 

 

16.kolo

Sokol Vyšehořovice - Slavia Radonice       6:0 (1:0)

 

Přes protrápený první poločas a snad deset nevyužitých šancí jsme se dokázali prodrat zlepšeným výkonem ve druhé půli k výraznému vítězství 6:0. První trefu sice zaznamenal Pepa Holčák už ve 12. minutě hry, poté však následovala zmíněná pasáž, kdy jedna akce střídala druhou, nicméně gólman hostí si mohl z naší střelecké nemohoucnosti dělat jen legraci. Po přestávce však konečně bylo veseleji, to mu nejdříve otřel míč o tyčku Patrik Breškovec a pak už promluvila fotbalová spravedlnost. Byli jsme najednou ještě lepším, aktivnějším a konečně i bránu trefujícím týmem. V 53.min. zvyšoval na 2:0 Petr Pytka, stejný hráč se trefil po hodině hry(aby pak pro zranění musel střídat), v 76.min. po naprosto dokonalém pasu od Davida Ploce skóroval Jan Matucha, sedm minut před koncem z blízka nacpal míč do radonické sítě Miroslav Novák a těsně před konečným hvizdem ukázal opět svoji genialitu Pepa Holčák, mazáckou a svižnou střelou z dálky k tyči, po přihrávce z nohy Jakuba Mičkala, upravil výsledek na konečných 6:0. Mohlo být ještě lépe, ale z vyložené pozice po Matuchově přiťuknutí sestřelil jenom mraky nad údolím Roman Brodecký a šikovné přihrávky Jakuba Mičkala zůstaly v malém vápně nevyužity...

Góly: Holčák 2x, Pytka 2x, Matucha, Novák

Sestava: Shokodko - Mika, Ploc, Lebeda, Bíža (Bláha) - Pytka (Mičkal), Breškovec (Brodecký), Novák, Lesyk M. (Zapletal) - Holčák, Matucha

 

 

 

17.kolo

AFK Nehvizdy : Sokol Vyšehořovice      0:5 (0:4)

 

Třaskavé fotbalové derby, kterým jsme, stejně jako tím večerním a slavnějším pražských "S" ;-), žili celý týden, nám přineslo jasnou výhru s pětigólovým nášupem domácímu týmu, jemuž jsme přerušili sérii šesti neprohraných utkání na vlastním pažitu.  A vrátili mu nečekanou podzimní porážku! Střelecké představení šutéra Pepy Holčáka bylo doplněno bezchybným výkonem všech jeho spoluhráčů a dalšími trefami Petra Pytky a Patrika Breškovce. Po prvním gólu nás podržel při ojedinělé šanci soupeře gólman Shokodko, jeho protějšek Prokeš měl v sobotu práce nesrovnatelně více. Nádherné vítězství na výborném trávníku a před velkou diváckou návštěvou!

 

Góly: Holčák 3x, Breškovec, Pytka

Sestava: Shokodko - Mika, Ploc, Lebeda (Lesyk I.), Bíža (Bláha) - Pytka, Breškovec, Kubásek (Zaritskyy), Lesyk M. - Holčák (Brodecký), Matucha

 

 

 

18.kolo

Sokol Vyšehořovice : Slavoj Veleň       3:0 kontumačně

 

Soupeř se bohužel k utkání nedostavil, čas vyměřený ke hře jsme tak strávili tréninkem a fotbálkem.

Snadné tři body, způsob jejich získání však netěší...

 

 

 

19.kolo

Sokol Vyšehořovice : Sokol Větrušice   3:0  (1:0)

Podle vtipného sdělení hráčů soupeře těsně před výkopem nacvičovali v týdnu "bránění v devíti lidech" a absenci útočných ambicí. To, že si nevymýšlí, ostatně potvrdil i průběh utkání, v němž držení míče bylo snad 80:20 v náš prospěch, na šance to bylo 15:0, ale gólů jsme se dočkali jen třech...

Jako první zkoušel ztéci urputnou větrušickou obranu Honza Matucha, prudká křížná střela lízla jenom pravou tyč. Vzápětí neuspěl stejný hráč, když po nadýchaném centru od Pepy Holčáka poslal snad ze třech metrů hlavičkou míč pouze nad břevno. Do třetice se (ne)předvedl v minutě osmnácté, místo razantního zakončení sám za obranou soupeře šoupnul balón jen do náruče dobře vyběhnuvšího brankáře. Stejně slabě, a navíc i nepřesně, střílel chvíli před tím ještě Maryan Lesyk, nutno podotknout, že horší levou nohou. Škoda, že mu to nevyšlo na pravačku. Z dálky vyzkoušel štěstí pěknou ranou Luboš Zapletal, rovněž neúspěšně. Zdálo se, že zvýšení tempa by soupeře dostalo do úzkých, bohužel jsme tuhle herní variantu v prvním poločase nezvolili. Přesto bylo pohledných akcí dostatek. Aktivní Tomáš Mika poslal šikovnou "českou uličkou" míč do nohy Lesykovi, jeho bombu gólman vyrazil, stejně tak lapil dorážku střeleckého nešťastníka Matuchy. Skóre tedy rozhýbal až Pepa Holčák přesně po půlhodině hry, když mazácky trefil přímým kopem volné místečko u tyče. Brankář hostí stačil střelu jen lehce tečovat, i tak se mu zatřepetal míč v síti. Dodalo nám to na chuti, nádherným pasem poslal přihrávku na Tomáše Miku David Ploc, akce pokračovala okamžitým centrem na zadní tyč, z voleje se tam v jejím zakončení do balónu opřel Pepa Holčák, jen centimetry chyběly, aby z toho byl gól! Ve 38.min. se zjevil v malém vápně opět Jan Matucha, pálil šikovně, leč brankář nebyl ve svém zákroku o nic horší. V poslední příležitosti první půle se tak ocitl Maryan Lesyk, po nešikovném odkopu větrušického obránce u něj nečekaně přistál míč, z efektní otočky jej Maryan poslal bohužel těsně nad břevno. Poločas tedy zněl "pouhých" 1:0.

Ve druhé půli se scénář hry neměnil, stále jsme mohutně útočili, hosté stále víceméně dobře bránili a tak se skóre nehýbalo. Petr Pytka při jednom ze svých častých úprků po lajně pobídnul přesným centrem k trefě Matuchu, ten zblízka trestuhodně přestřelil. Vše, co do té doby Honza zpackal, ale odčinil v minutě padesáté, když se po šikovné přihrávce Michala Bížy nádherně trefil na 2:0. Prostřídali jsme, zklidnili hru, možná i příliš zvolnili tempo, a tak na naši polovinu hřiště nakoukli i hosté, k blízkosti brány Mykoly Shokodka se ale nedostali, naopak, když za dlouhým nákopem běželi dva větrušičtí útočníci, předvedl David Ploc parádní stahovačku a vysloužil si potlesk diváků. Na té mnohem vytíženější polovině pažitu zkoušel svoje klasické kousky Pepa Holčák, ani jednou už jimi však gólmana hostí nevypleskal. Třetí gól vstřelil Tomáš Kubásek z penalty, nařízené za strčení do směrem k bráně Větrušic pádícího "buldozeru" Serhyi Zaritskyyho.

Za týden jedeme do Měšic!

Sestava: Shokodko - Bíža (Bláha), Ploc, Lebeda, Mika - Lesyk M., Mičkal (Kubásek), Zapletal (Zaritskyy), Pytka (Brodecký) - Holčák, Matucha

Góly: Holčák, Matucha, Kubásek (p)

 

 

 

20.kolo

Sokol Měšice : Sokol Vyšehořovice     2:3  (1:2)

Jéje to bylo vydřené vítězství! Nečekaně tvrdě jsme se museli nadřít na import třech bodů z Měšic. Soupeř, hrající s námi ještě před pár lety přeborovou soutěž, se blýsknul velmi dobrou hrou, hned v první minutě nám šoupnul gólový pozdrav do sítě a tím se naprosto změnil námi očekávaný scénář utkání.

Naši borci se ještě rozkoukávali, očička mnuli, a už prohrávali! Hned první akci domácí tým dovedl do trefy, naším novým, a na jaře dosud nepoznaným úkolem, tedy bylo skóre dotahovat. Po roztočení obvyklého kolotoče přihrávek a rychlých akcí se o vyrovnání postaral Honza Matucha, vystřelit druhý gól se nám pak ale dlouho nedařilo. Buď jsme pálili vedle, tak jako z rychle, šikovně a překvapivě zahraného přímého kopu Patrik Breškovec, či jsme trefovali břevno anebo rány vyrážel s ledovým klidem ramenatý a mohutný gólman Michal Svítil. Takto neuspěly střely Lebedy, znovu Breškovce, akce Lesyka i pokusy Matuchy. Leckdy necitlivě zastavil naše brejky zdvižený praporek pomezního rozhodčího, jindy zase ztráta míče a  nepřesnost. I domácí se nedávali zahanbit a až příliš často nutili brankáře Shokodka předvádět svoje umění. Nakonec se skóre kvalitního, rychlého a místy i tvrdého(ne však zákeřného!) utkání pohnulo přeci jen v náš prospěch, to když hbitou akci rozjel po pravé lajně Míra Novák a přes šikovné přiklepnutí Vítka Lebedy se míč dostal až k nohám Patrika Breškovce. Ten se už umístěnou ranou k levé tyči nemýlil!

Po přestávce jsme ještě přidali na tempu i fotbalovosti. Úžasnou akcičku předvedl Jakub Mičkal, ve vápně si snad na metru čtverečním položil jednoho obránce napravo, druhého nalevo, bohužel v zakončení mu slávu sebral měšický gólman. Toho však ztrestal hned o minutu později Serhyi Zaritskyy, když mu tvrdou hlavičkou nedal šanci. Vedli jsme 3:1 a zdálo se být "hotovo". Ne však z domácího pohledu! Když jsme trestuhodně neproměnili další příležitosti, tak jako Maryan Lesyk po Pytkově přihrávce nebo Honza Matucha po excelentním vybídnutí z nohy Breškovce, provedl to na druhé straně hřiště Souček a zkomplikoval nám výrazně situaci. Varováním nám před tímto okamžikem nebyla ani dvojí vyložená hlavičková příležitost černého domácího útočníka, kterou vždy likvidoval až v posledních okamžicích brankář Shokodko. Pokoušeli jsme se s vývojem něco udělat, bohužel měšičtí dobře bránili a my jsme zakončovali hodně nervózně. Petru Pytkovi skočil včas do střely domácí gólman, Breškovec poslal střelu z pokutového kopu jen vedle jeho tyče, trefit se v zápase podruhé nebylo dopřáno ani Honzovi Matuchovi. Ke konci utkání došlo i k několika nechtěným zraněním našich plejerů. Vyhráli jsme tento těžký mač, tři body jsme získali, nebylo to však vůbec jednoduché a mělo by být pro nás i jistým ponaučením, že nic nejde v životě, a tedy ani ve fotbale, až tak snadno...

Za týden přivítáme doma Hovorčovice!

Sestava: Shokodko - Brodecký (Bíža), Ploc, Lebeda, Mika - Lesyk, Novák (Mičkal), Breškovec, Pytka - Zaritskyy (Kubásek), Matucha

Góly: Matucha, Breškovec, Zaritskyy

 

 

 

21.kolo

Sokol Vyšehořovice : SKK Hovorčovice      5:0   (2:0)

Se zdravým respektem k soupeři jsme se připravovali na sobotní zápas. Jeho postavení v tabulce i poslední výsledky naznačovaly, že nepůjde o lehké střetnutí. Nakonec tomu bylo jinak, měli jsme téměř absolutní převahu a konto Hovorčovic zatížili "jenom" pěti góly.

Už v páté minutě napřáhnul šikovně z dálky Ivany Lesyk, brankář Hutař však byl na čáře dobře postavený. Nestačil ale hned o pár vteřin později na hlavičku Jakuba Mičkala, jemuž poslal z rohového kopu nadýchaný centr Maryan Lesyk. Rychlé vedení nás uklidnilo, nicméně další rejdění v soupeřově území zůstávalo dlouho finálně nevyužito. Ve 24.min. přesně a tvrdě vystřelil z přímého kopu Patrik Breškovec, gólman hostů stál ovšem opět na svém místě. Hezkou kombinaci předvedli Jakub Mičkal a Ivan Lesyk, dlouhý centr na hlavu nabíhajícího Matuchy ale nedoputoval, proti byl v poslední chvíli obránce Hovorčovic. Skóre tak zvýšil po půlhodině hry až neúnavný Patrik Breškovec, když chytře využil mokrého trávníku a ránu z přímého kopu poslal přesně k pravé tyči. 2:0! O sedm minut později pelášil Honza Matucha sám na Hutaře, ten ho velmi nešetrně podrazil, Honza se odebral s vážným zraněním do péče lékaře a hovorčovický gólman po červené kartě do šatny. Trestným kopem, následujícím po této nepříjemné situaci,  bohužel jenom rozcvičil náhradního brankáře Víta Jakub Mičkal a pumelice Davida Ploce v posledních vteřinách prvního poločasu těsně minula tři tyče.

Ve druhé půli to bylo další naše skládání fotbalového lega do gólového tvaru. Hned ve 48.min. dopravil opět hlavou míč do sítě Jakub Mičkal,  vzápětí tentýž hráč poslal luxusně "do góla" Romana Brodeckého, ale tomu se smotaly dohromady nohy s balonem, v 63.min. pálil pravou lajnu pilně brousící Ivan Lesyk jen těsně vedle hovorčovické brány, k nebezpečné střele si o chvíli později rovnal pravačku dříč Breškovec. Hosté potom ve své ojedinělé šanci v 70.min. nechali vyniknout brankáře Shokodka a za to je potrestal hned z protiútoku, po přesné kolmici z nohy Mičkala, Petr Pytka. 4:0!  O dvě minutky později pak završil hattrick Kuba Mičkal, šikovně obránci vypíchnul míč a v pádu střelou po zemi překonal brankáře Víta. Toho zkusil vzápětí přechytračit dlouhým nákopem ještě Patrik Breškovec, jen těsně ale netrefil pravou šibenici. Hovorčovickou svatyni minul v poslední akci zápasu i Petr Pytka, nic z nevyužitých šancí nám ale už nemohlo zkazit vítěznou radost!

Sestava: Shokodko - Lesyk I., Ploc (Bláha), Lebeda, Mika - Pytka, Breškovec, Novák, Lesyk M. - Matucha (Brodecký), Mičkal

Góly: Mičkal 3x, Breškovec, Pytka

 

 

 

22.kolo

FK Slavoj Lázně Toušeň - Sokol Vyšehořovice         0:13  (0:7)

 

Hattrick v utkání shodně zaznamenali Maryan Lesyk a Michal Bíža, náš 100. gól v sezóně vstřelil Luboš Zapletal a premiérovou branku si ve vyšehořovickém dresu připsal Daniel Bláha.

K utkání není třeba většího komentáře, v konkurenci s hokejovým zápasem české reprezentace chyběli v sobotu v Toušeni soupeři hráči i diváci. Rozhodnuto o osudu střetnutí bylo už do přestávky, otázkou pak byla už jen výše skóre...

Za týden přivítáme doma FC Líbeznice!

 

sestava:  Shokodko - Bláha, Ploc, Mika, Lesyk I. - Lesyk M., Novák, Zapletal, Bíža - Zaritskyy, Tlustý (46. Brodecký)

góly:  Bíža 3x, Lesyk M. 3x, Zaritskyy 2x, Zapletal 2x, Tlustý, Bláha, Brodecký

 

 

 

23.kolo

Sokol Vyšehořovice : 1.FC Líbeznice     7:1  (5:0)

Se sympaticky bojujícím i vystupujícím soupeřem jsme se střetli v dalším souboji o tři body, o udržení první příčky v tabulce a o pokračovaní úspěšného fotbalového tažení.

Už ve třetí minutě skončila úspěchem spolupráce tria Miroslav Novák, Michal Bíža a Petr Pytka, který vrátil nezištně míč Michalovi a ten se střelou k tyči nemýlil. 1:0! Nahrávající Pytka si spravil chuť v minutě dvanácté, kdy prakticky ze stejného místa, ze kterého skóroval spoluhráč, poslal balón do líbeznické sítě podruhé. Znamenalo to předzvěst velmi útočného fotbalu a mnoha gólů. Stalo se! Na 3:0 zvyšoval Maryan Lesyk, kterého geniálně našel dlouhým pasem za obranou soupeře David Ploc. Mezitím ještě Jakub Mičkal prokličkoval do vápna, bohužel jeho přihrávka zůstala nevyužita. I hosté se osmělili a efektní i efektivní zákrok musel předvést gólman Shokodko. Nicméně skóre narůstalo jen na druhé straně hřiště. Parádním obstřelem přidal svůj druhý zásah Maryan Lesyk a na 5:0 zvýšil ve 42.min. ranou "z voleje" bombarďák Serhiy Zaritskyy. Natěšení diváci vzápětí zatleskali další hbité akci, při které doletěl během pár vteřin míč po ose Novák, Mičkal, M.Lesyk až k zakončujícímu Petru Pytkovi, jeho ránu však v posledním okamžiku zblokoval obránce Líbeznic. Těsně před poločasem se podruhé ozvali i hráči ve zlatočerných dresech, kdy nejprve hasil Shokodko Jančovičův náběh a poté ještě jistil pohledem naštěstí nepřesný trestný kop Borůvky. Poločas vyzněl jasně v náš prospěch...5:0.

Druhé dějství už trošku znamenalo pověstnou hru kočky s myší, s tím rozdílem, že to byl z naší strany více jen hezký fotbal pro diváky než smrtící ataky v utkání těžce zkoušené obrany hostí. V 53.min. vystihl Míra Novák nepřesnou rozehrávku soupeře a svojí rychlou pravačkou jen těsně minul pravou tyč, v 55.min rozkmital nohy Serhiy Zaristkyy, jeho nezištnou přihrávku pak zakončil bombou znovu Miroslav Novák do rukou brankáře Líbeznic, o chvíli později proti němu neuspěl střelou po zemi Petr Pytka. I líbezničtí útočníci se dostali občas na naši polovinu hřiště, dvě relativně nebezpečné akce předvedl jejich kapitán Moucha, vždy však byl úspěšnější gólman Shokodko. Nestačil až na ránu Jančoviče, která tak znamenala čestný úspěch soupeře. Nadále jsme ale byli mnohem lepším týmem a o osudu utkání nebylo pochyb. Většina akcí šla přes šikovné exligové nohy Jakuba Mičkala, jeho přihrávek v průběhu hry bohužel gólově nevyužili například obránce Tomáš Mika při svém výletu do vápna soupeře, dravý Ivan Lesyk, stejně jako Roman Brodecký. V 63.min létal brankář Líbeznic opakovaně vápnem při několika našich opakovaných dorážkách, žádná se mu ale do sítě neprodrala. Dostávali jsme se i nadále hezkými kombinacemi poměrně snadno do mnoha šancí, jednu z nich proměnil po přihrávce Daniela Bláhy parádní střelou Ivan Lesyk, poslední gól pak zaznamenal dorážkou do odkryté brány střidající žolík Milan Tlustý.

sestava: Shokodko - Bíža, Ploc, Lebeda (Bláha), Mika - Lesyk M. (Lesyk I.), Novák (Brodecký), Kubásek, Pytka - Zaritskyy (Tlustý), Mičkal

góly: Lesyk M. 2x, Bíža, Pytka, Zaritskyy, Tlustý, Lesyk I.

 

 

 

24.kolo

Jiskra Kojetice : Sokol Vyšehořovice  0:6  (0:4)

 

Ani Kojetice, byť sousedsky namotivovány, nám nemohly sebrat maximální bodovou úspěšnost jarní části soutěže. Hrdinou, a současně i nešťastníkem utkání, byl Petr Pytka, který třikrát geniálně skóroval, ale bohužel i v 71.min. inkasoval červenou kartu, když nezvládnul neustálé okopávání od frustrovaného domácího záložníka a vypleskal ho rovnou na place. Další trefy povedeného utkání zaznamenali dvakrát přesnou trefou Maryan Lesyk a bombou do šibenice Patrik Breškovec. Mančaftu patří gratulace k dobrému výkonu i výsledku.

Sestava: Shokodko - Mika, Ploc, Lebeda, Lesyk I. - Lesyk M., Breškovec (Bláha), Novák (Kubásek), Pytka - Mičkal (Brodecký), Zaritskyy (Tlustý)

Góly: 3x Pytka, 2x Lesyk M., Breškovec

 

 

 

25.kolo

Sokol Vyšehořovice : Aero Odolena Voda  4:0  (2:0)

Exhibice Pepy Holčáka a postupové vítězství do okresního přeboru. Nic méně si tenhle mančaft od začátku sezóny nezasloužil. A velká oslava mohla vypuknout... <:o)

Nejspravedlivější rozuzlení tajenky, kdo postoupí do okresního přeboru, přineslo předposlední soutěžní kolo, kdy jsme se střetli s druhým týmem tabulky, který nám po celou sezónu ambiciózně dýchal na záda. Po našem velkém a na jaře již dvanáctém(!!!) vítězství je o postupujícím naprosto rozhodnuto. Můžeme pomalu počítat... dvanáct výher v řadě, nula na kontě proher, devět zápasů s neinkasovaným gólem a to vše podtrženo impozantní střeleckou potencí "zatím" 68:4, celkově pak vstřelených 122 gólů!.

V obrovském vedru se nehrál žádný tempo fotbal, ale díky bezchybnému výkonu celého mančaftu a střeleckému umění Pepy Holčáka nebylo o vítězi pochyb.

Ve 3.min. poslal z přímého kopu svou vizitku na gólmana Michálka Patrik Breškovec, jen těsně přestřelil břevno. Hosté odpověděli tvrdou ranou kapitána Macha, tu však Shokodko efektně zkrotil. Pak už přišly chvíle Pepy Holčáka, prvním pokusem ještě bránu minul, ale v 10.min. už se trefil a mohl se poválet pod těly spoluhráčů. Když navíc za čtyři minutky zakončil přesně znovu, bylo o osudu tak důležitého utkání téměř rozhodnuto! Hosté se sice nevzdávali, ale vyjma kličkované Valdy a nepřesné hlavičky Macha nic velkého nepředvedli. Naopak i přes stupňující se únavu vedrem jsme se nadále snažili dostávat Michálka do nepříjemných situací, a dařilo se to. Hlavičkoval nebezpečně Jakub Mičkal, za obranu hostí si to sprintem namířil po výtečném pasu Davida Ploce Michal Bíža, fotbalovou abecedu dál předváděl nezastavitelný Holčák. Přihlášku do soutěže o gól měsíce podal ve 49.min. hry, kdy z přímého kopu vymetl pravou šibenici a zvýšil na 3:0! A když pak poslal z dálky bombu do břevna Patrik Breškovec, dobíhal odražený míč jako jediný hráč právě Pepa Holčák, co mu tedy zbývalo než udělat z Michálka solný sloup a zavěsit počtvrté! Zápas jsme dohráli s přehledem, obraně soupeře dvakrát ještě zamotal hlavu vystřídavší Serhiy Zaritskyy a hezkou akci předvedlo ke konci utkání trio Mika, Zaritskyy a zakončující Zapletal, skóre už se ale neměnilo.

Pak už mohli páni rozhodčí písknout do píšťalky a poslat nás slavit... :-)

Celému mančaftu patří za v sezóně předváděný fotbalový um i kvalitu velký obdiv a velké díky! Nezapomínáme samozřejmě ani na plejery, kteří nám pomohli na podzim. Michal Havel, Tomáš Manhart, Tomáš Burger, Jiří Halgaš...

 

Sestava: Shokodko - Lesyk I., Ploc, Lebeda, Mika - Bíža (Brodecký), Novák (Kubásek), Breškovec, Lesyk M. - Mičkal (Zapletal), Holčák (Zaritskyy)

Chyběli: Pytka, Bláha, Tlustý, Matucha

Góly: Holčák 4x

 

 

 

26.kolo

Sokol Klecany : Sokol Vyšehořovice     0:5  (0:1)

Vysoké vítězství na hřišti zachraňujících se Klecan. Po nevýrazné první polovině utkání jsme po přestávce zlepšili kombinace a roztočili obvyklý kolotoč přihrávek, šancí a gólů. Po skončení zápasu odjel celý mančaft na rozlučku se sezónou do Vyšehořovic a akcička to byla (stejně jako ta uplynulá sezóna) hodně dobrá a hodně dlouhá...

Sestava: Shokodko - Bíža, Ploc, Lebeda, Mika - I.Lesyk, Breškovec, Mičkal (Kubásek), M.Lesyk - Brodecký (Tlustý), Zaritskyy

Góly: 2x Breškovec, 2x Zaritskyy(vítěz střelecké soutěže klubu!), M.Lesyk

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 10 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace