24.kolo: Slavia Louňovice - Sokol Vyšehořovice

publikováno 21.05.2016

Bum, bum, bum, bum, bum....Matucha!

Slavia Louňovice : Sokol Vyšehořovice 1:9 (0:7)

Louňovičtí diváci si zařvali jednou, to při gólu nestárnoucího Vasila Boeva, naši měli otevřenou pusu k výkřiku góóól pak hned devětkrát. A všichni společně přitom zatleskali dvěma tradičním oslavným saltům Honzy Kokeše. Jednou se při nich stejně zabije... :-p

V tomhle utkání nebylo už po pár minutách co řešit, snad jen nefunkčnost slavného IS systému FAČR, kvůli kterému se v sobotu v celém Česku psaly zápisy opět po staru, tedy pěkně tužkou a ručně. Asi se nám pupkatí pánové na páteční valné hromadě Asociace zkouřili a takhle to dopadlo...

V Louňovicích se hrál ještě před rokem třetiligový fotbal, možná že příští rok se tam bude hrát soutěž začínající také trojkou, ale tou okresní. Došly peníze, došla chuť fotbalového vizionáře a dříče Petra Šusty, došli hráči...

Už po poločase bylo jasné, že byť jsme měli opět neskutečné problémy se sestavou (omluveni Ploc, Novák, Homola, Hucek, Zaritskyy, oba Lesykové), tak tahle vyšehořovická parta prostě umí máknout, kdykoliv se jí zachce. V zápase střelecky explodoval šutér Honza Matucha, trefil se hned pětkrát, další góly přidali dvakrát Honza Kokeš, jednou Patrik Breškovec a hlavou parádně skóroval Jakub Mičkal. Nádherné představení jsme ošperkovali ještě mnoha nevyužitými šancemi, nicméně ani domácí se nedali zahanbit. Zásah si připsal, stejně jako na podzim na našem hřišti, Vasil Boev, jednou pak nad Shokodkem zazvonilo břevno a jednou tyčka. Bílou slávistickou tyč jsme ovšem nastřelili i my. Ve druhém poločase to bylo už z naší strany legráckování, skóre znělo nedostižně v náš prospěch a tak se hrálo nahoru dolů...tedy doslova, na té louňovické sjezdovce.

Za týden doma přivítáme na jaře skvělý Mukařov. Jeho poslední výsledek zní: výhra s SK Zápy 2:1!

sestava: Shokodko - Bláha, Mika, Lebeda (60.min. Špůrek), Bíža - Pytka (65.min. Prokeš), Breškovec (46.min. Kaiser), Kokeš J. Mičkal - Matucha, Kokeš F.

góly: Matucha 5x, Kokeš J. 2x,  Breškovec, Mičkal

rozhodčí: Orálek - Zahrádka, Valtera