25.kolo: Sokol Vyšehořovice - Sokol Mukařov

publikováno 28.05.2016 (aktualizováno 07.06.2016)

Měli jsme více ze hry avšak trefa přišla jen jedna jediná...

Sokol Vyšehořovice : Sokol Mukařov  1:2 (0:1)

Utkání přineslo množství nevyužitých šancí na naší straně a překvapivou výhru soupeři jednoznačně vychytal gólman Pospíšil! Přestože hlupáci na anonymních chatech avizovali neschopnost hostů kopnout do míče, málokdo z nich asi viděl "jarní" mukařovský mančaft ve hře. Tamnímu vedení se podařilo dát dohromady tým, který se prezentuje velmi solidním fotbalem a na jaře i šňůrou vítězství. Přesto vyhrál tentokrát ne lepší, ale šťastnější mančaft! Tváří v tvář brankáři Pospíšilovi se ocitli v prvním poločase Honza Matucha, Michal Bíža i Patrik Breškovec, ani jeden ho ale nedokázal překonat. Naopak, těsně před poločasem po sporné ofsajdové situaci přesně trefil naši síť Bělohoubek! Tentýž hráč po přestávce dokonce zvyšoval skóre dalším zásahem.

Ve druhé půli jsme přesto byli ještě aktivnější než v té první, obrovské příležitosti Matuchy, Pytky a v poslední minutě i Vítka Lebedy ale opět pochytal nezmar v mukařovské bráně. Dokázali jsme i tak za stavu 0:2 přeci jen snížit, když penaltu neomylně kopnul Patrik Breškovec, soupeři se však dařilo v závěrečných minutách kouskovat hru a dotáhnout ke konci už značně vyhecované utkání ke svému vítězství.

Ve středu zamíříme do Hrusic, v  sobotu pak na sousedské derby do Úval!!

sestava: Shokodko - Mika, Lebeda, Ploc, Hucek (70.min. Bláha) - Homola (46.min. Mičkal), Breškovec, F.Kokeš (46.min. Pytka), Novák, Bíža - Matucha

gól: Breškovec (p)

rozhodčí: Lerch - Černý, Walter