Úvod » Podzim 2018/19 » Tabulka soutěže

Tabulka soutěže (IV. třída)

publikováno 27.08.2018 (aktualizováno 15.10.2018)

 

#

Klub Z V R P S B
1. TJ Klíčany B 8 7 0 1 25:15 21
2. TJ Spartak Čelákovice 8 6 1 1 32:5 19
3. TJ Slavia Radonice B 8 6 0 2 35:16 18
4. SK Husinec - Řež 8 5 0 3 26:17 15
5. TJ Slavoj Veleň 8 5 0 3 23:23 15
6. TJ Sokol Nová Ves 8 4 1 3 18:13 13
7. SK Panthers Čelákovice 8 4 1 3 28:25 13
8. 1. FC Líbeznice B 8 4 0 4 18:21 12
9. FK Slavoj Lázně Toušeň 8 4 0 4 17:25 12
10. AFK Nehvizdy B 8 3 2 3 22:22 11
11. TJ Sokol Klecany B 8 3 0 5 16:18 9
12. TJ Sokol Vodochody 8 1 1 6 16:25 4
13. TJ Sokol Vyšehořovice 8 1 0 7 11:27 3
14. TJ Sokol Sluštice 8 0 0 8 11:46 0

 

Výsledky 8. kola:

Sokol Vodochody - SK Panthers Čelákovice  2:6 (1:3)

Sokol Nová Ves - 1. FC Líbeznice  5:1 (2:1)

Slavoj Veleň - Slavia Radonice B  4:0 (2:0)

SK Husinec-Řež - Sokol Sluštice  7:2 (5:1)

Spartak Čelákovice - FK Slavoj Toušeň  3:0 (2:0)

TJ Klíčany B - Sokol Klecany B  2:1 (1:1)

AFK Nehvizdy B - Sokol Vyšehořovice  5:0 (2:0)

 

Výsledky 7. kola: 

Sokol Vyšehořovice - Slavoj Veleň  0:4 (0:2)

FK Slavoj Toušeň - Sokol Vodochody  2:1 (2:0)

SK Husinec-Řež - TJ Klíčany B  1:4 (0:0)

Sokol Sluštice - Spartak Čelákovice  0:5 (0:4)

SK Panthers Čelákovice - Sokol Nová Ves  3:0 (2:0)

1. FC Líbeznice B - AFK Nehvizdy B   6:0 (0:0)

Slavia Radonice B - Sokol Klecany B  2:0 (1:0)

 

Výsledky 6. kola:

TJ Klíčany B - Slavia Radonice B  4:1 (2:0)

Sokol Klecany B - Sokol Vyšehořovice  4:2 (1:0)

Slavoj Veleň - 1.FC Líbeznice B  3:4 (1:1)

AFK Nehvizdy B - SK Panthers Čelákovice  4:4 (2:2)

Sokol Nová Ves - FK Slavoj Toušeň  6:2 (2:2)

 Sokol Vodochody - Sokol Sluštice  7:3 (2:2)

Spartak Čelákovice - SK Husinec-Řež  5:2 (2:1)

 

Výsledky 5. kola:

FK Slavoj Toušeň - AFK Nehvizdy B  3:1 (2:1)

Sokol Vyšehořovice - Slavia Radonice B  0:2 (0:0)

Sokol Sluštice - Sokol Nová Ves  1:3 (1:1)  

SK Panthers Čelákovice - Slavoj Veleň  5:3 (2:1)

Spartak Čelákovice - TJ Klíčany B  7:1 (1:1)

1. FC Líbeznice B - Sokol Klecany B  0:1 (0:0)

SK Husinec-Řež - Sokol Vodochody  3:0 (1:0)

 

Výsledky 4. kola:

TJ Klíčany B - Sokol Vyšehořovice  4:2 (1:2)

Slavia Radonice B - 1. FC Líbeznice B  5:2 (0:1)

Sokol Klecany B - SK Panthers Čelákovice  1:3 (1:1)

Slavoj Veleň - FK Slavoj Toušeň  3:2 (2:2)

AFK Nehvizdy B - Sokol Sluštice  5:2 (3:2)

Sokol Nová Ves - SK Husinec-Řež  1:3 (1:0)

Sokol Vodochody - Spartak Čelákovice  0:3 (0:1)

 

Výsledky 3. kola:

FK Slavoj Toušeň - Sokol Klecany B  3:1 (2:1)

Spartak Čelákovice - Sokol Nová Ves  0:1 (0:1)

1. FC Líbeznice - Sokol Vyšehořovice  3:1 (1:0)

SK Husinec-Řež - AFK Nehvizdy B  3:2 (1:1)

Sokol Sluštice - Slavoj Veleň  3:4 (1:2)

SK Panthers Čelákovice - Slavia Radonice B  5:7 (3:2)

Sokol Vodochody - TJ Klíčany B  2:3 (0:1)

 

Výsledky 2. kola:

Sokol Vyšehořovice - SK Panthers Čelákovice  6:1 (4:0)

AFK Nehvizdy B - Spartak Čelákovice  1:1 (0:1)

Slavia Radonice B - FK Slavoj Toušeň  10:1 (4:0)

Slavoj Veleň - SK Husinec-Řež  2:1 (1:1)

Sokol Nová Ves - Sokol Vodochody  1:1 (1:0)

Sokol Klecany B - Sokol Sluštice  7:0 (4:0)

TJ Klíčany B - 1. FC Líbeznice B  5:0 (2:0)

 

Výsledky 1. kola:

FK Slavoj Toušeň - Sokol Vyšehořovice  4:0 (2:0)

Spartak Čelákovice - Slavoj Veleň  8:0 (4:0)

SK Husinec-Řež - Sokol Klecany B  6:1 (1:0)

Sokol Nová Ves - TJ Klíčany B  1:2 (1:0)

Sokol Sluštice - Slavia Radonice B  0:8 (0:2)

Sokol Vodochody - AFK Nehvizdy B  3:4 (0:0)

SK Panthers Čelákovice - 1. FC Líbeznice B  1:2 (1:0)

 

Kalendář akcí

« 10 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace