Aktuálně

publikováno 29.07.2018

 

13. kolo

IV. třída, sk. A

Sokol Vyšehořovice - Sokol Sluštice

   2:3 (2:2)

góly: 12. Kristl, 25. Kaiser

sestava: Korec - Sochůrek T. (63. Moulis), Červenka, Vondráček (76. Veselý), Hucek (70. Ivičič) - Dvořáček, Kaiser, Jirák (46. Bouma J.), Schneider - Kristl, Kokeš  


 

12. kolo

IV. třída, sk. A

 

SK Husinec-Řež - Sokol Vyšehořovice

8:3 (4:1)

góly: 6. Schneider, 46. Hucek, 50. Dvořáček

sestava: Korec - Adámek (46. Lonský), Moulis, Hucek, Sochůrek T. (65. Veselý) - Dvořáček (73. Bouma J.), Zeman (32. Ivičič), Jirák, Schneider - Daněk, Kristl


 

11. kolo

IV. třída, sk. A

Sokol Vyšehořovice - Spartak Čelákovice

   0:2 (0:1)

sestava: Korec - Sochůrek T., Červenka, Bíža V. (73. Lonský), Bursík J. - Ivičič, Jirák, Zeman P. (46. Schneider), Dvořáček (56. Moulis) - Tlustý (46. Bouma J.), Daněk  


 

10. kolo

IV. třída, sk. A

Sokol Vodochody - Sokol Vyšehořovice

5:2 (1:1)

góly: 22. Kaiser, 46. Kristl 

sestava: Korec - Sochůrek T., Moulis (64. Masopusta), Bíža V., Tlustý - Ivičič (61. Adámek), Schneider, Kaiser (48. Lonský), Kristl - Veselý, Bouma J.


 

9. kolo

IV. třída, sk A

Sokol Vyšehořovice - Sokol Nová Ves

   3:0  (1:0)

góly: 62. a 67. Böhm, 2. Sikora

ČK: 11. hostující brankář Frýbert

35. neproměnil penaltu Tlustý

sestava: Korec - Sochůrek T., Bíža V. (85. Masopusta), Vondráček, Tlustý (46. Ivičič) - Bursík M., Jirák, Zeman, Dvořáček (68. Lonský) - Sikora, Böhm


 

8. kolo

IV. třída, sk. A

     

AFK Nehvizdy B - Sokol Vyšehořovice

5:0 (2:0)

sestava: Korec - Bursík J., Bíža V., Moulis (46. Lonský), Vondráček (46. Sochůrek T.) - Bursík M., Sikora, Kaiser, Dvořáček - Daněk (63. Masopusta), Bouma J. (60. Tlustý)


 

7. kolo

IV. třída, sk. A

Sokol Vyšehořovice - Slavoj Veleň

0:4 (0:2)

sestava: Zehnal (73. Korec) - Sochůrek T. (67. Ivičič), Červenka, Hucek, Bíža V. (61. Moulis) - Drábek (81. Masopusta), Jirák, Schneider, Bursík M. - Tlustý (46. Bouma J.), Kaiser


 

6. kolo

IV. třída, sk. A

   

Sokol Klecany B - Sokol Vyšehořovice

4:2 (1:0)

góly: 51. Kaiser, 90. Kristl

sestava: Korec - Sochůrek T., Lonský, Moulis, Adámek (79. Masopusta) - Bursík M., Kaiser (C), Bíža V., Kristl - Veselý (58. Ivičič), Tlustý

 


 

5. kolo

IV. třída, sk A

    

Sokol Vyšehořovice - Slavia Radonice B

0:2 (0:0)

sestava: Zehnal - Sochůrek T. (67. Vencl), Červenka, Moulis, Tlustý (72. Ivičič) - Bursík M., Kaiser (84. Korec), Jirák, Zeman P. (7. Adámek) - Daněk (46. Dvořáček), Bouma J.


 

4. kolo

IV. třída, sk. A

    

TJ Klíčany B - Sokol Vyšehořovice

4:2 (1:2)

góly: 6. Zeman P., 24. Kristl

sestava: Zehnal - Vondráček (31. Moulis), Červenka, Schneider, Sochůrek T. - Bursík M., Kaiser (C), Zeman P., Kristl - Ivičič, Bouma J.


 

3. kolo

IV. třída, sk. A

   

1. FC Líbeznice B - Sokol Vyšehořovice

3:1 (1:0)

gól: 57. Zeman

sestava: Zehnal - Bursík J., Bíža V., Schneider, Bursík M - Daněk, Kaiser (C), Zeman, Dvořáček (64. Sochůrek T.) - Ivičič (46. Kristl), Bouma J. (79. Korec)


 

2. kolo

IV. třída, sk. A

  

Sokol Vyšehořovice - SK Panthers Čelákovice

6:1 (4:0)

góly: 2., 15. a 36. Gondek, 18. Bouma J., 52. Bursík M., 90. Kaiser

sestava: Korec - Hucek, Bíža V. (60. Lonský), Schneider, Tlustý (65. Adámek) - Bursík M. (70. Veselý), Kaiser (C), Jirák, Drábek (46. Dvořáček) - Bouma J., Gondek (46. Ivičič)


 

1. kolo

IV. třída, sk. A

  

FK Slavoj Toušeň - Sokol Vyšehořovice

4:0 (2:0)

sestava: Zehnal - Bursík M., Lonský, Vondráček, Bíža M. (C) - Zeman P. (16. Vencl), Jirák, Kaiser, Drábek (64. Masopusta) - Bouma J. (61. Veselý), Ivičič (52. Dvořáček)

 

 

Aktualita

Podzimní statistiky
  Týmové (celkem)   zápasy: 13 výhry: 2 remízy: 0 prohry: 11 vstřelené branky: 21 obdržené branky: 45 rozdíl ve skóre: ...

Kalendář akcí

« 12 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace