6.kolo: FK Týnec nad Sázavou - Sokol Vyšehořovice

publikováno 02.10.2016 (aktualizováno 03.10.2016)

Totální fotbal se spoustou našich šancí, ale vítězstvím domácích barev.

FK FERCOM Týnec nad Sázavou : Sokol Vyšehořovice ​   2:1  (1:0)

Parádní představení obou mančaftů skončilo vydřeným vítězstvím domácího týmu. Po zápase únavou vyšťavení hráči aspoň na pár chvil lehli na trávník a při odchodu do kabin si poplácáním po ramenou navzájem vzdávali hold za předvedenou ofenzivní hru. Zápas to byl pro diváky nádherný, výsledek ale potěšil jen ty domácí. Přestože jsme zdaleka vyhráli na počet střel, šancí i útočných akcí, nedokázali jsme do sítě brankáře Dvořáka dopravit míč více než jednou, a to po rovné hodině hry, po přesné ráně Jakuba Mičkala. Tou se ale skóre v tu chvíli jen srovnávalo na 1:1, protože už ve 25.min. se v modrém dresu trefil Horký. Po vyrovnání se na chvíli zdálo, že to je ten správný signál k obratu, protože jsme po celý zápas hráli fakt dobře, rychle a útočně. Bohužel už v 65.min. jako nůž máslem projel naší obranou Stejskal a opět jsme prohrávali. Vzhledem k počtu našich gólových šancí nespravedlivě, ale to se ve fotbale děje. Klid na kopačkách neměl tentokrát hlavně Michael Kasík, jeho trefy však ještě přijdou. Gól na hlavě měl už v páté minutě ve vápně číhající Jakub Mičkal, přesné dalekonosné pasy do vápna posílal jako vždy stoper Ploc, neúnavně se celých 90 minut bil s domácí obranou dravec Maryan Lesyk, dvě parádní bomby směrem na výborně chytajícího Dvořáka vyslal v závěrečné desetiminutovce Filip Kokeš, střed hřiště bravurně ovládal Jiří Lokša, jen na břevně skončila v první půli střela Tomáše Miky...no bylo se opravdu na co dívat. Nutno dodat, že k tomu fotbalově přispěl i soupeř. Závěr zápasu byl z naší strany více než drtivý, žádná z mnoha akcí tentokrát ale ani bodík z trávníku prvního týmu tabulky nepřinesla.

Za týden se na našem hřišti představí Sokol Kondrac! A věříme, že už se nám vrátí do sestavy aspoň pár současných marodů.

sestava: Shokodko - Hucek, Ploc, Lebeda, Mika - M.Lesyk, Lokša, F.Kokeš, Pytka (46. Matucha) - Mičkal, Kasík

gól: Mičkal