Úvod » Podzim 2016/17 » Články

12.kolo: Sokol Vyšehořovice - Sokol Miřetice

publikováno 12.11.2016

S domácími diváky jsme se rozloučili parádním výsledkem i hrou!

Sokol Vyšehořovice : Sokol Miřetice     6:2  (4:1)

​V sychravě studeném podzimním počasí a na v začátku zápasu velmi dobrém, na jeho konci však už těžkém terénu, jsme sehráli se sympatickým soupeřem z jihovýchodní výspy Středočeského kraje výtečnou partii, ve které nebylo ani na okamžik pochyb o tom, kdo je na hřišti pánem. Miřetičtí se, jako správně vychovaný host, na naší polovině hřiště příliš nezdržovali, a tak se hrálo především před zraky jejich brankáře Nováka. Jeho pozornost a umění zkoušeli naši hráči téměř nepřetržitě, gólově se tentokrát zaskvěli Michael Kasík a Jakub Mičkal, po trefě přidali hezkými ranami Petr Pytka a Patrik Breškovec, jemuž tak připadla atraktivní pivní cena pro střelce posledního gólu utkání. Spoustu dalších pěkných kombinací, fotbalových kudrlinek i rychlých akcí jsme navíc nedotáhli do finálního zásahu.  Za hosty se do střelecké listiny zapsali Jenšík a Švingr, více práce náš gólman Kašík už neměl, za zaznamenání v miřetickém podání stála snad pak už jen solidní šance hbitého Přitasila ve druhém poločase. Na opačné straně hřiště v závěru zápasu po gólu nejvíce volala rána Borise Hucka, která ovšem skončila jen na břevně. Poslední domácí mač prokřehlým divákům přinesl velmi pěkný fotbal (k jeho kvalitě přispěli i přesní a pohodoví rozhodčí) a příjemné tři body.

Za týden zakončíme sezónu ve Zruči nad Sázavou.

sestava: Kašík - Hucek (74. J.Kokeš), Lebeda, F.Kokeš, Mika - Pytka, Breškovec, Lokša, Novák (60. Kaiser) - Kasík, Mičkal (68. Bláha)

góly: Mičkal 2x, Kasík 2x, Pytka, Breškovec

rozhodčí: Polák, Čechmánek, Richtár

Obrázky k článku

Galerie je chráněná heslem. Přihlašte se ke svému účtu.